Coleccion Aruba > Database Slaafgemaakte Personen Aruba 1840-1863 > Zoeken
Version na Papiamento English version of this Page Nederlandse versie


614 resultaten, gesorteerd op Gebeurtenis.
Sorteeropties: Naam - Achternaam - Geboortedatum - Leeftijd - Naam Moeder - Gebeurtenis
  Naam Naam (bij vrijmaking) Beroep Geboortedatum Leeftijd Naam moeder Gebeurtenis Lokatie Eigenaar
1 Anna Ceferina Anna Ceferina Delmina 1822 41 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao Genereux de Lima - plantage St. Michiel
2 Fransisco de Paula Fransisco de Paula Demila 25-02-1834 29 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao Genereux de Lima - plantage St. Michiel
3 Pierre Pierre Eenschot 1846 17 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao G. Schotborgh Gz.
4 Job Job Eiland 1822 41 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao Isaac Pinedo Jz
5 Juan Hiroma Juan Hiroma Erico 1832 31 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao Rafael en Jeosuah Henriquez
6 Rosalia Rosalia Kreef 1838 25 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao M.H. Roelandt
7 Eugene Eugene Lorensz 1860 3 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao de weduwe J.B. Gravenhorst
8 Jonas Jonas Manuel 1813 50 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao Jan Fredrik Haaijen
9 Mathijs Mathijs Moes 1804 59 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao De weduwe G. A. C. Heldewier Vignon
10 Maria Andrea Josepha Maria Andrea Josepha Rodrigoo 1824 39 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao Corneille Hubert Jonckheer
11 Bernardus Bernardus Ruba 1838 25 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao Jan Fredrik Haaijen
12 Markies Markies Si´┐Żor 1839 24 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao Jeudah Senior
13 Bartholomina Bartholomina Tuin 1851 12 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao Isaac Pinedo Jz
14 Malain Malain Tuin 1821 42 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao Isaac Pinedo Jz
15 Sintiago Sintiago Tuin 1849 14 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao Isaac Pinedo Jz
16 Thomas Leclair Thomas Leclair Vlugt 1839 24 Emancipatie (14-05-1863) Curaçao Gabriel Pinedo
17 George Henrij George Henrij Bediende 1845 18 Emancipatie (1-7-1863) Aruba Michiel de Veer
18 Lambertus Lambertus Landbouwer 1809 54 Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
19 Victorine Victorine Bediende 1835 32 Emancipatie (1-7-1863) Aruba Michiel de Veer
20 Michael Michael Landbouwer 1838 25 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
21 Hilazio Hilario Landbouwer 1826 37 Betinna Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
22 Maria Clementina Maria Clementina Aber Kokkin 1820 43 Maria Tekela Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Jean Oduber
23 Pierre Pierre Andre Landbouwer 1793 70 Susanna Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
24 Lucien Lucien Angela 1842 21 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Pieter Gorsira
25 Birjini Birjini Arique 1826 37 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Moseh de David Cohen Henriquez
26 Christina Christina Arique 1846 17 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
27 Elisabeth Elisabeth Arique 1818 45 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
28 Maria Lodovica Maria Lodovica Arique 1844 19 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
29 Maria Luisa Maria Luisa Arique 1815 48 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
30 Carolus Carolus Arrarat 1843 20 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao M.B Gorsira
31 Martha Martha Aruba 1849 14 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Johanna Sophia, Johan M. Frederik Statius en Karel Wilhelm van Eps
32 Martha Nicanor Martha Nicanor Aruba 1840 23 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
33 Regina Francisca Regina Francisca Aruba 1817 46 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Johanna Sophia, Johan M. Frederik Statius en Karel Wilhelm van Eps
34 Juan Maximus Juan Maximus Ausente 1838 25 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Leah van Abraham Jesurun gehuwd met M.M. Monsanto
35 Petronellia Petronilia Bak Bediende 31-5-1849 14 Narcissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Anthonij Maduro
36 Louis Hironimo Louis Hironimo Bakrel 30-9-1850 12 Petrona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik Kelly
37 Eloisa Brunette Eloisa Brunette Berg 1836 27 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Francisco de Paula Montes
38 Gregoria Selina Gregoria Selina Berghut Naaister 28-11-1842 20 Maria Encarnacion Emancipatie (1-7-1863) Aruba Elizabeth van der Biest
39 Sanblosa Sanblosa Bijlo 3-2-1861 2 Emerencia Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
40 Colastica Colastica Bijlo 10-2-1856 7 Klarissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
41 Elizabeth Elizabeth Bijlo 7-8-1861 1 Klarissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
42 Emerencia Emerencia Bijlo Landbouwer 23-1-1842 21 Klarissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
43 Eusebia Eusebia Bijlo 7-8-1842 20 Klarissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
44 Isabella Isabella Bijlo 8-7-1851 11 Klarissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
45 Juana Juana Bijlo 27-5-1853 10 Klarissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
46 Juliana Damasia Juliana Damasia Bijlo Bediende 11-12-1843 19 Klarissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Isaac Maduro
47 Lorenso Lorenzo Bijlo 4-9-1859 3 Klarissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
48 Frederik Frederik Bijlo Landbouwer 1819 44 Maria Magdalena Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
49 Klarissa Klarissa Bijlo Verkoopster 1814 49 Maria Magdalena Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
50 Luciano Theophile Luciano Theophilo Bijlo Arbeider 8-1-1861 19 Maria Mercelina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
51 Pierre Pierre Bijlo Arbeider 1830 33 Petrona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
52 Benjamin Benjamin Bikker 2-7-1861 1 Juliana Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
53 Eduard Eduardo Rei Bikker Landbouwer 11-5-1847 16 Maria Theodora Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
54 Eucacio Pedro Eulalio Pedro Bikker Landbouwer 12-2-1845 18 Maria Theodora Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
55 Juliana Juliana Bikker Kokkin 16-2-1840 23 Maria Theodora Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
56 Martha Cornelia Martha Cornelia Bikker Kokkin 1835 28 Maria Theodora Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
57 Florencio Theodor Florencio Theodor Bikker 7-11-1857 5 Martha Cornelia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
58 Johanna Eliza Johanna Elisa Bikker 6-5-1862 1 Martha Cornelia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
59 Maria Gilima Maria Gilina Bikker 3-6-1859 4 Martha Cornelia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
60 Maria de Purificacion Maria de Purificacion Binnik Bediende 1836 27 Catharina Willemina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Govert Quant
61 Regina Juliana Regina Juliana Binnik 16-2-1860 3 Maria de Purificacion Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Govert Quant
62 Jose Antonio Jose Antonio Bisem Tuinarbeider 1801 62 Johanna Arnota Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Govert Quant
63 Leonora Leonora Bisem Kokkin 1807 56 Johanna Arnota Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Govert Quant
64 Johannes Johannes Bisem Tuinarbeider 1829 34 Leonora Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Govert Quant
65 Maria Phelepina Maria Felepina Bisem Bediende 1835 28 Leonora Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
66 Bregita Bregita Boulangere 1834 29 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
67 Anthoinetta Anthoinet Braaf Waschvrouw 1819 44 Theresa Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
68 Nicolaas Nicolaas Braaf Bomba 1814 49 Theresa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
69 Bernardin Deceno Bernardino Deceno Bremer Landbouwer 20-5-1841 22 Anna Martha Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
70 Bisento Marten Bicento Marten Bremer Herder 1835 28 Anna Martha Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
71 Dorothea Ignees Dorothea Ignees Bremer Waschvrouw 1842 21 Anna Martha Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
72 Jose Maria Jose Maria Bremer Landbouwer 1838 25 Anna Martha Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
73 Utalis Utalis Bremer Landbouwer 17-5-1852 11 Anna Martha Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
74 Epifania Zoraida Epifania Bremer 7-4-1861 2 Dorothea Ignees Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
75 Anna Martha Anna Martha Bremer Bediende 1809 54 Maria Poppe Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
76 Florentina Martina Florentina Martins Briesen Bediende 1835 28 Fermina Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Frederik Johannes van der Biest
77 Bergina Bergina Briesen 12-7-1854 8 Florentina Martins Emancipatie (1-7-1863) Aruba Frederik Johannes van der Biest
78 Elouisa Eloisa Briesen 15-12-1861 1 Florentina Martins Emancipatie (1-7-1863) Aruba Frederik Johannes van der Biest
79 Frederico Asinto Frederico Asinto Briesen 11-9-1858 4 Florentina Martins Emancipatie (1-7-1863) Aruba Frederik Johannes van der Biest
80 Lodewijk Candida Lodewijk Candida Briesen 3-10-1856 6 Florentina Martins Emancipatie (1-7-1863) Aruba Frederik Johannes van der Biest
81 Maria Oliana Maroa Oliana Briesen 8-1-1858 5 Florentina Martins Emancipatie (1-7-1863) Aruba Frederik Johannes van der Biest
82 Magdalena Magdalena Brown 1837 26 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jan van der Singel
83 Berlin Berlin Camelia 1833 30 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Benjamin Jacob Moreno
84 Maria del Camien Maria del Camien Caraij 1828 35 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
85 Simon Simon Cardos Kuiper 1813 50 Helena Cardozo Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
86 Catharina Francisca Catharina Francisca Cast 1840 23 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob de Castro
87 Anna Christina Anna Christina Caster 1839 24 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao David Moses de Castro
88 Johannis Johannis Chuchubi 1828 35 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
89 Maria Victorina Maria Victorina Clemop 1805 58 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Cathalina Clement
90 Faustina Faustina Crispina 1843 20 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Bregida da Costa Gomez
91 Juan Jakobus Juan Jakobus Curial 1849 14 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Nicolaas Curiel
92 Sotero Rodrigo Sotero Rodrigo Curial 1852 11 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Nicolaas Curiel
93 Manuel Manuel Decotona 1842 21 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Mateas Mathias Daal
94 Maria Mevigila Maria Mevigila Delupo 1838 25 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao David A. Senior
95 Domingo Domingo Doengoe 1813 50 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
96 George George Domana Landbouwer 1834 29 Klementina Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van wijlen Jacobus Croes sr.
97 Dorantij Dorantij Dorida 1830 33 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
98 Louisa Louisa Dorthalina Dominga Emancipatie (1-7-1863) Gouvernement
99 Maria Zenona Maria Zenona Dubero 12-4-1842 21 Desai Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber
100 Mortimer Mortimer Dubero 3-7-1861 1 Maria Zenona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber
101 Maria Zebel Maria Zebel Duro Bediende 1838 25 Dorothea Felestina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Elizabeth van der Biest
102 Cleto Martin Cleto Martin Duro Landbouwer 23-4-1845 18 Maria Encarnacion Emancipatie (1-7-1863) Aruba Elizabeth van der Biest
103 Dorothea Colletana Dorothea Callitana Duro 7-8-1858 4 Maria Zebel Emancipatie (1-7-1863) Aruba Elizabeth van der Biest
104 Liberato Liberato Duro 17-8-1856 6 Maria Zebel Emancipatie (1-7-1863) Aruba Elizabeth van der Biest
105 Eminia Gregoria Eminia Gregoria Ecury 24-12-1861 1 Anna Eustacia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacobus de Lange
106 Eugenio Eugenio Ecury 15-11-1860 2 Francisca Candida Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
107 Ana Eustacia Anna Eustacia Ecury Bediende 15-4-1840 23 Maria Felipa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacobus de Lange
108 Francisca Candida Francisca Candida Ecury Kokkin 1837 26 Maria Felipa Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
109 Dominga Francisca Dominga Francisca Emans 1783 80 Maria Angelista Emancipatie (1-7-1863) De boedel van wijlen Jan Hendrik Godfried Eman
110 George George Erique 1818 45 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Theodorus de Veer
111 Pedro Cathalina Pedro Cathalina Everon Landbouwer 25-11-1845 17 Martha Emancipatie (1-7-1863) Aruba Cornelis Tromp
112 Saturnina Saturnino Everon Bediende 29-11-1848 14 Martha Emancipatie (1-7-1863) Aruba Cornelis Tromp
113 Bruno Bruno Fabus 25-4-1854 9 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
114 Claudio Claudio Fabus 7-7-1856 6 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
115 Jan Frederik Jan Frederik Fabus Landbouwer 1834 29 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan George Croes
116 Carolina Carolina Fabus Waschvrouw 1810 53 Sara Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
117 Florina Florina Federal 1836 27 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Abigael Jacob Moreno
118 Maria Ogenica Maria Ogenia Fingal Kokkin 1841 22 Cecilia Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
119 Adriaan Adriaan Fingal Arbeider 1835 28 Klara Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
120 Antonio Antonio Fingal 6-12-1856 6 Klara Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
121 Guillermo Pablo Guillermo Pablo Fingal 15-1-1854 9 Klara Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
122 Jan Jan F. Fingal 17-4-1859 4 Klara Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
123 Jullian Juliaan Fingal 17-9-1850 12 Klara Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
124 Maria de la Merced Maria de la Merced Fingal Hoedenmaakster 24-9-1844 18 Klara Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
125 Arnest Arnest Fingal 1-4-1858 5 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
126 Ilvana Ilvania Fingal Bediende 1-10-1846 16 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
127 Joseph Guadelupe Joseph Guadelupe Fingal Schaapherder 26-2-1843 20 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
128 Klara Klara Fingal Verkoopster 1819 44 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
129 Maria Bisenta Maria Bisenta Fingal Bediende 1836 27 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
130 Minguel Minguel Fingal Landbouwer 1806 57 Maria Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van wijlen Jacobus Croes sr.
131 Jacob Jacob Fingal Huiswachter 1791 72 Maria Antonia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
132 Lambertus Lambertus Fingal Koewachter 1807 56 Maria Antonia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
133 Maria Martha Maria Martha Fingal 1779 84 Maria Magdalena Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
134 Cecilia Cecilia Fingal 15-1-1851 12 Maria Ogenia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
135 Dick Dick Fingal 3-4-1856 7 Maria Ogenia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
136 Robertus Robertus Fingal Arbeider 1827 36 Marietje Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
137 Dorothea Manuela Dorothea Manuela Foquet 1838 25 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
138 Maria Eloize Maria Eloiza Frankkus Huisbediende 1833 30 Andrea Geertruida Emancipatie (1-7-1863) A. P. W. Franken
139 Merian Meriam Frankkus Huisbediende 3-1-1851 12 Elijza Emancipatie (1-7-1863) A. P. W. Franken
140 Andreas Eugene Andreas Eugene Frankkus 10-11-1858 4 Eloisa Emancipatie (1-7-1863) A. P. W. Franken
141 Antonio Theophile Anthonij Theophile Frankkus Huisbediende 26-7-1854 8 Eloisa Emancipatie (1-7-1863) A. P. W. Franken
142 Louis Eustacius Louis Eustacius Frankkus 29-3-1862 1 Eloisa Emancipatie (1-7-1863) A. P. W. Franken
143 Virginia Demeticia Virginia Demeticia Gaai 1842 21 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
144 Feotista Petra Feotista Petra Goudstraat 27-5-1855 8 Adelien Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Gomez
145 Leona Leonarda Goudstraat 28-6-1851 12 Adelien Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Gomez
146 Lucia Johanna Lucia Johanna Goudstraat 15-12-1860 2 Adelien Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Gomez
147 Patronilia Irene Petronilia Irene Goudstraat Bediende 26-11-1845 17 Adelien Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Gomez
148 Florentin Florentin Goudstraat 16-10-1859 3 Betorina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Gomez
149 Jacinto Jacinto Goudstraat 17-8-1862 0 Betorina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Gomez
150 Christina Christina Goudstraat 24-7-1861 1 Cecilia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Gomez
151 Adelin Adelien Goudstraat Bediende 1825 38 Petrona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Gomez
152 Betorina Betorina Goudstraat Bediende 1830 33 Petrona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Gomez
153 Cecilia Cicilia Goudstraat Bediende 1838 25 Petrona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Gomez
154 Martilia Martilia Haan Landbouwer 1834 29 Eustacia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Cornelis Tromp
155 Susanna Cleta Susanna Cleta Hardmijn Naaister 1836 27 Maria Ignees Emancipatie (1 juli 1863) Bonaire Johanna Elisabeth Muskus
156 Johanna Johanna Harique 1843 20 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Josef van Jacob Henriquez
157 Mattea Mattea Hassel Kokkin 1805 58 Maria de los Santos Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Jean Oduber
158 Joseph Joseph Hassel Tuinarbeider 1828 35 Mattea Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Frederik Oduber
159 Juan Juan Hassel Landbouwer 1830 33 Mattea Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Jean Oduber
160 Maria Damasa Maria Damasa Hassel 11-12-1844 18 Mattea Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Jean Oduber
161 Natalia Sedavilla Natalia Sedevilla Hassel 1-12-1851 11 Mattea Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Jean Oduber
162 Oportuno Oportuno Hassel Landbouwer 1839 24 Mattea Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Jean Oduber
163 Anna Stacia Anna Stacia Helder 29-11-1851 11 Christina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
164 Filomena Filomina Helder Bediende 24-4-1847 16 Christina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Dominga Causilia Pardo
165 Jose de los Santos Minguel de los Santos Helder Veld- of tuinarbeider 5-7-1842 20 Christina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
166 Juana Barbara Juana Barbara Helder Bediende 4-12-1844 18 Christina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Michael Pablios Solagnier
167 Klara Klara Helder Broodbakster 1832 31 Christina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
168 Paulina Paulina Helder Kokkin 1839 24 Christina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
169 Rosa Rosali Helder Kokkin 1834 29 Christina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Evert Lodewijk Zeppenfeldt
170 Stacio Stacio Helder Bediende 18-8-1849 13 Christina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
171 Christina Christina Helder Bediende 1805 58 Clara Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
172 Huberta Huberta Helder 3-11-1858 4 Klara Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
173 Leonarda Leonarda Helder 8-11-1856 6 Klara Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
174 Lucas Lucas Helder 9-12-1860 2 Klara Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
175 Pieter Pieter Helder Bediende 1797 66 Klara Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
176 Marcella Marcelo Helder 16-1-1859 4 Maria Poulina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
177 Theodorus Theodorus Helder 9-12-1861 1 Maria Poulina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
178 Garibaldi Cephas Garibaldi Cephas Helder 25-9-1861 1 Rosa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Evert Lodewijk Zeppenfeldt
179 Lermicio Lermicio Helder 6-10-1854 8 Rosa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Evert Lodewijk Zeppenfeldt
180 Martijn Martijn Hennep Metselaar 1808 55 Katita Emancipatie (1-7-1863) M.C. Meinhardt
181 Felix Felix Hilina Smid 1809 54 Hilina Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
182 Jonathan Jonathan Hippias 1843 20 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
183 Mattheo Matteo Holberg Landbouwer 1835 28 Mattea Emancipatie (1-7-1863) Aruba George Wolff
184 Resellij Resellij Hoop 1834 29 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Lourens E. Pietersz
185 Susanna Susanna Horst Broodbakker 1780 83 Lucia Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
186 Isaac Isaac Horst Landbouwer 1813 50 Susanna Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
187 Jacob Jacob Horst Landbouwer 1813 50 Susanna Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
188 Altemiza Altemiza Ideatica 1830 33 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Esther Moreno Suares
189 Juan Juan Ideatica 1855 8 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Esther Moreno Suares
190 Seveno Seveno Iker 1843 20 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Gerard Abbath
191 Dorothea Dorothea Janga 1832 31 Elisabeth Emancipatie (1-7-1863) Gouvernement
192 Martha Martha Janga 1819 44 Johanna Emancipatie (1-7-1863) Gouvernement
193 Guillermo Ronaldo Guillermo Ronaldo Janga 7-2-1841 22 Martha Emancipatie (1-7-1863) Gouvernement
194 Pedro Pedro Janga 1805 58 Petrona Emancipatie (1-7-1863) Gouvernement
195 Cathalina Cathalina Janja 1802 61 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao M. O. Welhous
196 Carolina Carolina Jaspal Bediende 1822 41 Betorina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Dirk Jansen
197 Janies Jonies Kamerdijk Metselaar 1795 68 Dorothea Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
198 Jose Jose Kamp Landbouwer 19-3-1844 19 Emelie Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Juan Leon
199 Maria Christina Maria Christina Kamp 20-10-1861 1 Emelie Emancipatie (1-7-1863) Aruba De minderjarige dochter Abelina Luijdens van Christiaan Luijdens
200 Maria Presentacion Maria Presentacion Kamp Bediende 21-11-1847 15 Emelie Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Juan Leon
201 Nicolasa Nicolasa Kamp 10-9-1853 9 Emelie Emancipatie (1-7-1863) De kinderen van Christiaan Luijdens
202 Soferina Martina Seferina Martina Kamp 1-3-1851 12 Emelie Emancipatie (1-7-1863) De kinderen van Christiaan Luijdens
203 Thomasa Thomasa Kamp 13-9-1857 5 Emelie Emancipatie (1-7-1863) De kinderen van Christiaan Luijdens
204 Emelie Emelie Kamp Bediende 1821 42 Seferina Emancipatie (1-7-1863) De kinderen van Christiaan Luijdens
205 Francois Paulo Francois Paulo Kasino Landbouwer 26-1-1843 20 Malain Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan George Croes
206 Coleta Coleta Kemp Bediende 6-5-1845 18 Florencia Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
207 Felix de Catalicio Felix Catalicio Kemp Landbouwer 18-5-1842 21 Florencia Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
208 Jesenia Isenia Kemp 1833 30 Florencia Emancipatie (1-7-1863) De kinderen van wijlen David Capriles jr.
209 Quirico Julito Quirico Julito Kemp Bediende 16-6-1845 18 Florencia Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
210 Susanna Estanislaura Susanna Estanislaura Kemp Bediende 1838 25 Florencia Emancipatie (1-7-1863) De kinderen van wijlen David Capriles jr.
211 Florencia Florencia Kemp Keukenmeid 1807 56 Maria Anthonia Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
212 Nicolaas Nicolaas Kemp 6-12-1855 7 Susanna Estanislaura Emancipatie (1-7-1863) De kinderen van wijlen David Capriles jr.
213 Romanus Romanus Kemp 28-2-1862 1 Susanna Estanislaura Emancipatie (1-7-1863) De kinderen van wijlen David Capriles jr.
214 Theresa Tekla Theresa Tekla Kemp 23-9-1858 4 Susanna Estanislaura Emancipatie (1-7-1863) De kinderen van wijlen David Capriles jr.
215 Bonifacio Eduard Bonifacio Eduard Ketcon 1841 22 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Gerrit Burgh Conquet
216 Anna Anna Ketels Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Abigael Henriquez gehuwd met Jacob Naar
217 Balbarita Balbarita Klark 4-12-1861 1 Englentina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jose Anselmo Figaroa
218 Ambrosio Ambrosia Klark 7-12-1853 9 Estebana Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
219 Emelia Emilia Klark 29-9-1861 1 Estebana Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
220 Leon Leon Klark 11-4-1856 7 Estebana Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
221 Englentina Englentina Klark Bediende 1836 27 Leonora Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jose Anselmo Figaroa
222 Estebana Estebana Klark Verkoopster 1831 32 Leonora Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
223 Amanda Gregoria Amanda Gregoria Klepper 29-11-1859 3 Celestina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Bernardus van der Veen Quant
224 Carlos Martin Carlos Martin Klepper Landbouwer 2-7-1847 15 Celestina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Julian Marten Semeleer
225 Eusemia Albertina Eusemia Albertina Klepper 14-8-1862 0 Celestina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Bernardus van der Veen Quant
226 Martha Ebilia Martha Ebilia Klepper 23-2-1855 8 Celestina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Bernardus van der Veen Quant
227 Mercelina Merselina Klepper 26-3-1852 11 Celestina Emancipatie (1-7-1863) De kinderen van Philip Kelly
228 Nicolasa Felentina Nicolasa Felentina Klepper Bediende 10-9-1844 18 Celestina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Alexander Kelly
229 Simona Augustina Simona Augustina Klepper 28-10-1857 5 Celestina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Bernardus van der Veen Quant
230 Selestina Celestina Klepper Wascheres 1826 37 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Bernardus van der Veen Quant
231 Eduardo Rei Eduardo Rei Klepper 13-10-1849 13 Maria Celestina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Alexander Kelly
232 Francisco Francisco Consiceon Knuppel 1790 73 Consiceon Emancipatie (1-7-1863) De weduwe van wijlen Jean Anthonij Oduber
233 Constancia Gregoria Constancia Gregoria Kollot Bediende 9-5-1845 18 Regina Fransisca Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacobus de Lange
234 Joseph Joseph Kollot Landbouwer 7-4-1843 20 Regina Fransisca Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacobus de Lange
235 Maria Ignacia Maria Ignacia Kollot Bediende 30-7-1847 15 Regina Fransisca Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacobus de Lange
236 Pedro de Alcantara Pedro de Alcantara Kollot Bediende 19-10-1841 21 Regina Fransisca Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
237 Anna Francisca Anna Francisca Kransen 10-1-1860 3 Bernadina Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van wijlen Jacobus Croes sr.
238 Regina Jacomina Regina Jacomina Kransen 3-8-1857 5 Bernadina Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van wijlen Jacobus Croes sr.
239 Bernadina Bernadina Kransen Bediende 1838 25 Dominga Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van wijlen Jacobus Croes sr.
240 Nobertus Nobertus Kransen Landbouwer 6-6-1841 22 Dominga Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van wijlen Jacobus Croes sr.
241 Agneda Agueda Kras 5-2-1850 13 Cleantis Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
242 Antonio Antonio Kras 5-6-1854 9 Cleantis Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
243 Rusa Rosamunda Rusa Rosamunda Kras 27-8-1848 14 Cleantis Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
244 Lucien Lucien Kreel Metselaar 1819 44 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan George Croes
245 Elias Elias Krosendijk 19-11-1858 4 Dominga Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Pieter Croes
246 Jose de la Rose Jose de la Rosa Krosendijk 2-9-1856 6 Dominga Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Pieter Croes
247 Juana Selani Juana Silanie Krosendijk 12-6-1862 1 Dominga Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Pieter Croes
248 Ricardo Beltranica Ricardo Biltania Krosendijk 7-2-1854 9 Dominga Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Pieter Croes
249 Andreas Andreas Krosendijk 30-11-1857 5 Maria Rosina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Anthonij Croes
250 Louis Louis Krosendijk 13-12-1860 2 Maria Rosina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Anthonij Croes
251 Dominga Dominga Krosendijk Bediende 1830 33 Maria Zebel Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Pieter Croes
252 Maria Rosina Maria Rosina Krosendijk Bediende 1832 31 Maria Zebel Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Anthonij Croes
253 Mariana Marianna Krosendijk Bediende 1828 35 Maria Zebel Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacobus Croes
254 Exson Exson Krosendijk 27-11-1857 5 Marianna Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacobus Croes
255 Isaac Isaac Krosendijk 3-6-1851 12 Marianna Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacobus Croes
256 Juan Girigorio Juan Grigorio Krosendijk 19-11-1854 8 Marianna Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacobus Croes
257 Martis Martes Krosendijk 9-7-1862 0 Marianna Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacobus Croes
258 Thomas Thomas Krospaal Landbouwer 1821 42 Catrijn Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Pieter Croes
259 Mouricie Mouricie Kusmus Waschvrouw 1835 28 Clara Emancipatie (1 juli 1863) Bonaire Richard Raven Muskus
260 Guillermo St. Jago Guillermo St. Jago Kusmus Zeeman 1836 27 Maria Augustina Emancipatie (1 juli 1863) Bonaire Richard Raven Muskus
261 Eduard Lazarus Eduard Lazarus Kusmus Kleermaker 17-12-1843 19 Martina Celestina Emancipatie (1 juli 1863) Bonaire Richard Raven Muskus
262 Martilla Sedarfilia Martilia Sederfilia Kwarts 25-6-1854 9 Anna Petronia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
263 Theofil Ignasio Theofil Ignacio Kwarts 1-2-1858 5 Anna Petronia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
264 Mirjam Mirjam Kwarts 1820 43 Helena Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Faustina Riet
265 Anna Petronia Anna Petronia Kwarts 1832 31 Helena Celestina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
266 Jacobus Monico Jacobus Monico Kwarts Veldarbeider 4-5-1841 22 Helena Celestina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Bernardus van der Veen Quant
267 Modest Luciano Modest Lucianas Kwarts 12-12-1846 16 Helena Celestina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
268 Verginia Eugenia Virginia Eugenia Kwarts Huisbediende 1838 25 Helena Celestina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Bernardus van der Veen Quant
269 Escolastica Escolastica Kwarts 12-2-1854 9 Maria Elisabeth Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Iden Quant
270 Helena Selestina Helena Celestina Kwarts 1808 55 Maria Elizabeth Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
271 Paulina Henrietta Poulina Henrietta Kwarts 1819 44 Maria Elizabeth Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
272 Maria Helena Maria Helena Kwarts 1797 66 Maria Eugenia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
273 Albertina Trenidad Albertina Trinidad Kwarts 11-6-1854 9 Poulina Henrietta Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
274 Francisca Lavinia Francisca Lavinia Kwarts 3-12-1847 15 Poulina Henrietta Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
275 Francisca Selinia Francisca Selinia Kwarts 17-12-1849 13 Poulina Henrietta Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
276 Janetta Florencia Jeanette Florencia Kwarts 7-11-1841 21 Poulina Henrietta Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
277 Juliana Trenidad Juliana Trinidad Kwarts 11-6-1854 9 Poulina Henrietta Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
278 Lodewijk Paulus Lodewijk Paulus Kwarts Veldarbeider 1838 25 Poulina Henrietta Emancipatie (1-7-1863) Aruba Bernardus van der Veen Quant
279 Rosamanda Rosamonda Kwarts 10-1-1852 11 Poulina Henrietta Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
280 Sebastiana Sebastiana Ladrillo 1841 22 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao David Pardo Jr.
281 Lucien Lucien Lami 1846 17 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Isaac Namias de Crasto
282 Echmund Echmund Langpijl 10-11-1853 9 Clara Margaritha Emancipatie (1-7-1863) M.C. Meinhardt
283 Emiel Emile Langpijl 30-6-1850 13 Clara Margaritha Emancipatie (1-7-1863) M.C. Meinhardt
284 Josepha Catrina Josepha Catrina Langpijl Bediende 19-3-1842 21 Clara Margaritha Emancipatie (1-7-1863) M.C. Meinhardt
285 Maraija Maraija Langpijl 14-2-1858 5 Clara Margaritha Emancipatie (1-7-1863) M.C. Meinhardt
286 Maria Anthonetta Maria Anthoinette Langpijl Bediende 7-10-1847 15 Clara Margaritha Emancipatie (1-7-1863) M.C. Meinhardt
287 Alexander Delkalmo Alexander Delkalmo Langpijl Arbeider 1837 26 Margaritha Emancipatie (1-7-1863) M.C. Meinhardt
288 Clara Margaretha Clara Margharitha Langpijl Waschvrouw 1815 48 Maria Anthoinette Emancipatie (1-7-1863) M.C. Meinhardt
289 Frederik Frederik Lenbek Landbouwer 1839 24 Fermina Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
290 Maria Theodora Maria Theodora Lennip Bediende 1791 72 Maria Helena Emancipatie (1-7-1863) M.C. Meinhardt
291 Celestina Celestina Lente 1842 21 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Weduwe Johannes Lourens Axson
292 Sarafina Demetricia Sarafina Demetricia Libel 1837 26 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao William Charles Gaerste
293 Juliaan Juliaan Liprandi 1840 23 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao J.J. Naar
294 Emerentia Emerencia Loefstok Bediende 1834 29 Cathalina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Lourens Croes
295 Ferdinand Ferdinand Lomp Timmerman 1839 24 Felipa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
296 Bilonia Bilonia Loopstok 17-5-1854 9 Lucretia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacob Lacle
297 Dominga Isenia Dominga Isenia Loopstok 20-12-1857 5 Lucretia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacob Lacle
298 Maria Celestina Maria Celestina Loopstok Hoedenmaakster 29-7-1851 11 Lucretia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacob Lacle
299 Paulina Julita Paulina Julita Loopstok Hoedenmaakster 16-6-1848 15 Lucretia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacob Lacle
300 Susanna Candida Susanna Candida Loopstok Bediende 1-12-1845 17 Lucretia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacob Lacle
301 Lucretia Lucretia Loopstok Waschvrouw 1817 46 Maria Lucretia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacob Lacle
302 Uranie Uranie Loopstok 19-9-1861 1 Susanna Candida Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacob Lacle
303 Mauricia Edeloilia Mauricia Edeloilia Lubo 1853 10 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Isaac Rodriguez Miranda Jr.
304 Petronilia Petronilia Lubo 1816 47 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Isaac Rodriguez Miranda Jr.
305 Prudencia Vitalia Prudencia Vitalia Lubo 1841 22 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Ester Pereira Brandao
306 Maria Estebana Maria Estebana Mali 1846 17 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
307 Gerard Martijn Gerard Martijn Man Metselaar 1821 42 Lina Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
308 Brentje Brentje Marmot 1843 20 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Elias Penso Suares
309 Juan Pedro Juan Pedro Marok Tuinarbeider 1833 30 Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
310 Lourens Justianus Chivalier Lourens Justianus Chivalier Marok Tuinarbeider 1837 26 Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
311 Aguedita Aguedita Marok 24-3-1858 5 Maria Encarnacion Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
312 Antonilla Rodesenda Antonilla Rodesinda Marok Kokkin 10-5-1845 18 Maria Encarnacion Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
313 Atalio Rudolf Atalio Rudolf Marok 10-3-1855 8 Maria Encarnacion Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
314 Jose Ramon Jose Ramon Marok Tuinarbeider 1840 23 Maria Encarnacion Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
315 Lutgardes Julia Lutgardus Julia Marok Bediende 16-6-1847 16 Maria Encarnacion Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
316 Merselina Leocadia Merselina Leocaria Marok Bediende 26-4-1843 20 Maria Encarnacion Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
317 Theolinde IJsavinia Theolinda IJsavinia Marok Bediende 27-10-1849 13 Maria Encarnacion Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
318 Pedro Martin Pedro Martin Matie 1839 24 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Daniel Cohen Henriquez
319 Hermilia Hermilia Matus 6-12-1858 4 Georgina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Christina Wever
320 Rosalia Rosalia Matus 4-1-1862 1 Georgina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Christina Wever
321 Clement Clementina Matus Herder 1821 42 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
322 Merselina Merselina Matus Bediende 1816 47 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
323 Seferina Seferina Martina Matus Bakster 1803 60 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Dominga Causilia Pardo
324 Alexander Nicasius Alexander Nicasius Matus Knecht 14-12-1846 16 Seferina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
325 Georgina Georgina Matus 24-4-1842 21 Seferina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Christina Wever
326 Frederika Frederika Medus 6-1-1853 10 Delaida Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
327 Delaida Delaida Medus Bediende 1822 41 Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
328 Beatris Beatris Mendesa 1831 32 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Abigael Lopez Namias gehuwd met A. Mendes Chumaseiro Az.
329 Carmolin Carmolin Mendesa 1855 8 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Abigael Lopez Namias gehuwd met A. Mendes Chumaseiro Az.
330 Catharina Catharina Menora 1790 73 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Moreno Henriquez
331 Camelio Camelio Michiels 1851 12 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao E.H.C. Schouten
332 Ephrosina Ephrosina Michiels 1846 17 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao E.H.C. Schouten
333 Felicia Felicia Michiels 1853 10 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao E.H.C. Schouten
334 Manuela Adela Manuela Adela Michiels 1849 14 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao E.H.C. Schouten
335 Celestino Jesus Celestino Jesus Mispad Tuinarbeider 6-4-1849 14 Cleantis Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
336 Gerarda Elodie Gerarda Elodie Mispad Bediende 24-4-1846 17 Cleantis Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
337 Jacoba Rosenda Jacoba Rosenda Mispad 1-3-1856 7 Cleantis Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
338 Maximi Geriacio Maximi Gervacio Mispad Bediende 19-6-1851 12 Cleantis Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
339 Praxedis Daniel Praxedis Daniel Mispad 21-7-1861 1 Cleantis Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
340 Cleantis Cleantis Mispad Kokkin 1824 39 Maria Jacoba Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
341 Bartholdo Bartholdo Moerdijk Landbouwer 1817 46 Maria Rosaria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Maduro
342 Catrina Catharina Moezel Waschvrouw 1822 41 Gracie Emancipatie (1-7-1863) Aruba Dominga Causilia Pardo
343 Merced Merced Moezel 1826 37 Gracie Emancipatie (1-7-1863) De boedel van wijlen Anthonij Oduber Croes
344 Minguel Minguel Molen Bediende 29-9-1845 17 Dorina Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
345 Phelipe Benitus Philipi Benitus Molen Bediende 23-8-1842 20 Dorina Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
346 Andrea Avelina Andrea Avelina Monte 1848 15 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Francisco de Paula Montes
347 Figaro Figaro Morel 1-10-1862 0 Juliana Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
348 Juliana Juliana Morel Verkoopster 23-5-1841 22 Margaritha Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
349 Sarah Sarah Morel Bediende 1827 36 Margaritha Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Croes
350 Claudia Claudio Morel 1847 16 Sarah Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Croes
351 Felix Felix Morel 6-2-1854 9 Sarah Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Croes
352 Mauricia Maurizia Morel 22-9-1850 12 Sarah Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Croes
353 Margaritha Margaritha Morel Waschvrouw 1802 61 Sophia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
354 Jearmijn Jearmijn Nabu 1829 34 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
355 Martis St. Jago Martis St. Jago Napoleon 1841 22 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao J.J. Naar
356 Servinet Servinet Nella 1827 36 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
357 Damiana Brigida Damiana Brigida Nels Bediende 1826 Louisa Emancipatie (1 juli 1863) Suriname Ferdinand Hendrik Flu
358 Florentina Florentina Niel 1850 13 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao J.J. Naar
359 Martha Martha Niel 1826 37 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao J.J. Naar
360 Carlos Jesus Carlos Jesus Odilaar Zeelied 1837 26 Maria Jesus Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
361 Adriaan Adriaan Odor Landbouwer 1819 44 Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
362 Marthis Marthis Odor Landbouwer 1821 42 Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
363 Constantien Constantien Odor Veld- of tuinarbeider 1814 49 Catharina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannas Andries Werleman
364 Rimon Nicolaas Rimon Nicolaas Odor Landbouwer 1814 49 Catrina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Nicolaas Oduber
365 Barnabas Barnabas Odor Landbouwer 1839 24 Emerencia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
366 Francisca Roseta Francisca Roset Odor Bediende 4-6-1844 19 Emerencia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
367 Julian Valentin Juliaan Valentin Odor Landbouwer 13-2-1842 21 Emerencia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
368 Cornelia Cornelia Odor 16-9-1861 1 Fransisca Roset Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
369 Emerentia Emerencia Odor Bediende 1817 46 Juana Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
370 Gerard Gerard Odor Landbouwer 1815 48 Juana Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
371 Lucas Lucas Odor Landbouwer 1819 44 Juana Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Boekhout
372 Maria Maria Odor Kokkin 1809 54 Juana Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
373 Thomas Thomas Odor Landbouwer 1810 53 Juana Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik Kelly
374 Maria Louisa Maria Louisa Odor Kokkin 1827 36 Maria Emancipatie (1-7-1863) Venezuela Lourens Oduber Croes
375 Maria Ogenia Maria Ogenia Odor Waschvrouw 1830 33 Maria Emancipatie (1-7-1863) De weduwe van wijlen Louis Lourens Oduber
376 Anselmus Anselmus Odor 21-4-1861 2 Maria Louisa Emancipatie (1-7-1863) Venezuela Lourens Oduber Croes
377 Celestina Celestina Odor 6-4-1848 15 Maria Louisa Emancipatie (1-7-1863) Venezuela Lourens Oduber Croes
378 Lavinia Lavinia Odor 31-3-1850 13 Maria Louisa Emancipatie (1-7-1863) Venezuela Lourens Oduber Croes
379 Marcus Marcelino Marcus Marcelina Odor Bediende 18-6-1845 18 Maria Louisa Emancipatie (1-7-1863) Venezuela Lourens Oduber Croes
380 Maria Maria Odor 3-5-1854 9 Maria Louisa Emancipatie (1-7-1863) Venezuela Lourens Oduber Croes
381 Maria Dionisia Maria Dionisia Odor 8-4-1852 11 Maria Louisa Emancipatie (1-7-1863) Venezuela Lourens Oduber Croes
382 Rumaldo Ricardo Rumaldo Ricardo Odor 8-2-1857 6 Maria Louisa Emancipatie (1-7-1863) Venezuela Lourens Oduber Croes
383 Ignacio Ignacio Odor 31-7-1857 5 Maria Ogenia Emancipatie (1-7-1863) De weduwe van wijlen Louis Lourens Oduber
384 Jacinto Jacinto Odor 11-9-1849 13 Maria Ogenia Emancipatie (1-7-1863) De weduwe van wijlen Louis Lourens Oduber
385 Juan Eugenio Juan Ogenio Odor 15-11-1851 11 Maria Ogenia Emancipatie (1-7-1863) De weduwe van wijlen Louis Lourens Oduber
386 Juana Elijza Juana Elijza Odor 23-4-1860 3 Maria Ogenia Emancipatie (1-7-1863) De weduwe van wijlen Louis Lourens Oduber
387 Robbert Robbert Olieberg Herder 1827 36 Gustina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
388 Jose Antonio Jose Antonio Olieberg Bediende 1831 32 Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Frederik Oduber
389 Juana Nicolasa Juana Nicolaas Oort Kokkin 1815 48 Alexine Andrade Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jean Oduber Croes
390 Dorothea Henrietta Dorothea Henriette Orman 6-2-1861 2 Cleantis Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
391 Jose Consecion Jose Consecion Orman 8-12-1858 4 Cleantis Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
392 Pablo Pablo Orman 15-1-1854 9 Cleantis Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
393 Virginia Virginia Orman 11-1-1860 3 Cleantis Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
394 Benjamin Benjamind Orman Bediende 1848 15 Maria Andrea Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
395 Cleantis Cleantis Orman Keukenmeid 1833 30 Maria Andrea Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
396 Isidorus Isidorus Orman Bediende 2-1-1846 17 Maria Andrea Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
397 Jan Feelix Jan Felix Orman Zeelied 1835 28 Maria Andrea Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
398 Jose Maria de las Nieves Jose Maria de los Nives Orman Bediende 1838 25 Maria Andrea Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
399 Maria Eugenia Maria Eugenia Orman Bediende 13-11-1840 22 Maria Andrea Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
400 Rita Rita Orman 22-7-1850 12 Maria Andrea Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
401 Susanna Susanna Orman Keukenmeid 1835 28 Maria Andrea Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
402 George George Pado Landbouwer 1813 50 Paulina Pardo Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
403 Apolonia Apolonia Pale 1850 13 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Bernardus Anthonij Prince
404 Regina Regina Pale 1815 48 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Bernardus Anthonij Prince
405 Willemina Tecla Willemina Tecla Pale 1847 16 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Bernardus Anthonij Prince
406 Leonora Leonora Palma Bediende 1835 28 Palmira Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Jacoba Arends
407 Raphaela Rafaela Palma Waschvrouw 1831 33 Palmira Emancipatie (1-7-1863) Aruba Borchard Specht Croes
408 Regnita Regnita Palma Bediende 1832 31 Palmira Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Jacoba Arends
409 Anna Martha Anna Palma 15-9-1850 12 Rafaela Emancipatie (1-7-1863) Aruba Borchard Specht Croes
410 Anthon Anthon Palma 7-8-1848 14 Rafaela Emancipatie (1-7-1863) Aruba Borchard Specht Croes
411 Eurosina Eustacia Eurosina Eustacia Palma 2-11-1862 0 Rafaela Emancipatie (1-7-1863) Aruba Borchard Specht Croes
412 Loisinet Loisinet Palma 25-5-1857 6 Rafaela Emancipatie (1-7-1863) Aruba Borchard Specht Croes
413 Lucidor Lucidor Palma 24-9-1852 10 Rafaela Emancipatie (1-7-1863) Aruba Borchard Specht Croes
414 Lucinder Lucinder Palma 25-9-1854 8 Rafaela Emancipatie (1-7-1863) Aruba Borchard Specht Croes
415 Rosalinda Rosalina Palma 20-6-1859 4 Rafaela Emancipatie (1-7-1863) Aruba Borchard Specht Croes
416 Baliriano Belerino Palma 15-12-1855 7 Regnita Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Jacoba Arends
417 Felipe Benancio Felipe Benancio Palma 23-8-1853 9 Regnita Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Jacoba Arends
418 Juan Bantisto Juan Bantista Palma 29-8-1850 12 Regnita Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Jacoba Arends
419 Jose Nicodemus Jose Nicodemus Palma 15-9-1860 2 Reynita Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Jacoba Arends
420 Rusina Rusina Paskel Bediende 1811 52 Anna Martha Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jochem Paesch
421 Braulia Braulia Paskel Bediende 26-3-1843 20 Maria Ignees Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Louisa Lecroix
422 Johannes Johannes Paskel Landbouwer 1829 34 Maria Ignees Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jochem Paesch
423 Nicolas Nicolaas Paskel Landbouwer 1830 33 Maria Ignees Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jochem Paesch
424 Jan Willem Pent Jan Willem Pent Pent/Pint 1829 34 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Weduwe E.C. Henriquez geboren Pinto
425 Jan Willem Pint Jan Willem Pint Pent/Pint 1829 34 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jeudith Jesurun Pinto weduwe Edmond Cohen Henriquez
426 Rosina Oradia Rosina Oradia Petit 15-7-1861 1 Gregoria Uranie Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
427 Maria Rosina Maria Rosina Petit Waschvrouw 1811 52 Josepha Joaquino Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
428 Gregoria Uranie Gregoria Uranie Petit Waschvrouw 28-11-1843 19 Maria Rosina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
429 Anadita Anadita Poffel 13-7-1855 7 Maria Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
430 Donisio Donisio Poffel 7-4-1856 7 Maria Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
431 Raphaele Rafael Poffel Bediende 24-10-1846 16 Maria Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
432 Maria Maria Poffel Bakster 1815 48 Susanna Emancipatie (1-7-1863) Willem, Francois en Louis Oduber
433 Carolina Palaciana Carolina Polaziana Quandus 1825 38 Aldersina Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
434 Delfina Ogenia Delfina Ogenia Quandus 1834 29 Aldersina Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
435 George Septimo George Septimo Quandus Veldarbeider 1837 26 Aldersina Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Bernardus van der Veen Quant
436 Gerard Martin Gerard Martin Quandus Veldarbeider 1832 31 Aldersina Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
437 Isaac Apollo Isaac Apollo Quandus Veldarbeider 9-2-1840 23 Aldersina Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
438 Fernando Polidor Fernando Polider Quandus 11-2-1856 7 Anna Petronia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
439 Adelisia Feliptora Adelisia Feliptora Quandus 5-1-1860 3 Anna Petronilla Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
440 Charlotte Charlotte Quandus 1-2-1857 6 Delfina Ogenia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
441 Emelina Emelina Quandus 15-10-1859 3 Delfina Ogenia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
442 Fernando Ignasio Fernando Emanuel Quandus 5-3-1862 1 Delfina Ogenia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
443 Victoria Georgina Victoria Georgina Quandus 18-10-1854 8 Delfina Ogenia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
444 Alderzina Martina Aldersina Martina Quandus 1799 64 Juana Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
445 Elisabeth Casiana Elisabeth Casiana Quandus 14-8-1857 5 Paulina Hendrietta Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Quant
446 Adela Verginia Adela Virginia Quilotte 30-8-1857 5 Gerarda Louisa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Bernardus van der Veen Quant
447 Clotilda Batestina Cleotilda Batestina Quilotte 14-12-1859 3 Gerarda Louisa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Bernardus van der Veen Quant
448 Napoleon Napoleon Quilotte 20-9-1855 7 Gerarda Louisa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Bernardus van der Veen Quant
449 Zoraide Elentreria Zoraide Elentheria Quilotte 20-2-1862 1 Gerarda Louisa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Bernardus van der Veen Quant
450 Barttolomina Bartholomina Quilotte Naaister 1839 24 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Bernardus van der Veen Quant
451 Gerarda Louisa Gerarda Louisa Quilotte 1834 29 Maria Eugenia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Bernardus van der Veen Quant
452 Maria Ogenia Maria Ogenia Quilotte Bediende 1809 54 Maria Isabella Emancipatie (1-7-1863) Aruba Alexander Kelly
453 Anna Margaritha Annah Margaretha Quilotte 14-7-1854 8 Maria Ogenia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Alexander Kelly
454 Hermenegildo Hermenegildo Quilotte 9-12-1851 11 Maria Ogenia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Alexander Kelly
455 Maria Selestina Maria Celestina Quilotte 5-4-1857 6 Maria Ogenia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Alexander Kelly
456 Colinet Colinet Raplo Kokkin 1842 21 Anna Maria Emancipatie (1-7-1863) De kinderen van Christiaan Luijdens
457 Christiaan Christiaan Reef Landbouwer 1834 29 Rosij Emancipatie (1-7-1863) Aruba Michiel de Veer
458 Mariet Mariet Reno 1845 18 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Ragael Moreno Namias de Castro Moreno Namias de Crasto
459 Silvester Silvester Ridder Veehouder 31-12-1841 21 Josepha Emancipatie (1-7-1863) Aruba Christiaan Luijdens
460 Hermina Hermina Ridderstaat 7-4-1858 5 Anna Petrona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
461 Maria Inees Maria Inees Ridderstaat 23-10-1855 7 Anna Petrona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
462 Maria Thomasa Maria Thomasa Ridderstaat 21-12-1852 10 Anna Petrona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
463 Nouel Nouel Ridderstaat 25-12-1860 2 Anna Petrona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
464 Martin Martina Ridderstaat 30-1-1856 7 Augustina Supriana Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
465 Everandus Everardus Ridderstaat 16-12-1860 2 Maria Martillia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
466 Augustina Supriana Augistina Supriana Ridderstaat 1835 28 Maria Mercelina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
467 Maria Mathilda Maria Martillia Ridderstaat 1826 37 Maria Mercelina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
468 Maria Petrona Maria Petrona Ridderstaat 1831 32 Maria Mercelina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
469 Seder Mortis Seder Mortis Ridderstaat Landbouwer 1832 31 Maria Mercelina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Jean Oduber
470 Juan Jose Juan Jose Ridderstaat Veldarbeider 1829 34 Maria Merselina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
471 Maria Lacrus Maria Lacruz Ridderstaat 14-9-1843 19 Maria Merselina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
472 Martina Kalister Martina Kalister Ridderstaat 1836 27 Maria Theresa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
473 Cicero Egmond Cicero Egmond Ridderstaat 12-5-1854 9 Martina Kalister Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Ridderstap
474 Maria Rosa Maria Rosa Roeba 1832 31 Leonora Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Willem van Houten
475 Emelina Emelina Roman 1835 28 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
476 Jose Jose Rosa Landbouwer 1814 49 Rosa Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Lodewijk Frederik Scholten
477 Mortimer Mortimer Rozenberg 14-5-1854 9 Dorothea Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan George Croes
478 Oscar Oscar Rozenberg 2-9-1858 4 Dorothea Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan George Croes
479 Pedro Pedro Rozenberg 5-8-1856 6 Dorothea Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan George Croes
480 Utalis Utalies Rozenberg 1-2-1861 2 Dorothea Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan George Croes
481 Cathalina Romana Cathalina Romana Rozenberg Bediende 9-8-1844 18 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Leonora Currie
482 Dorothea Dorothea Rozenberg Bediende 1836 27 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan George Croes
483 Esperanza Amalia Esperanza Amalia Rozenberg Bediende 18-12-1848 14 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Frederik Oduber
484 Felip Felip Rozenberg Landbouwer 1829 34 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Frederik Johannes van der Biest
485 Hermelina Hermelina Rozenberg Waschvrouw 1833 30 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba De weduwe van wijlen Govert Quant
486 Jose Rumaldo Jose Rumaldo Rozenberg Landbouwer 1-7-1842 21 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
487 Lucas Lucas Rozenberg Landbouwer 1837 26 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacobus Croes
488 Benito Benito Rozenberg Landbouwer 1804 59 Maria Gracia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik van der Biest
489 Manuel Manuel Rozenberg Werkman 1814 49 Maria Gracia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Nicolaas Croes van der Biest
490 Maria Maria Rozenberg Kokkin 1811 52 Maria Gracia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Frederik Oduber
491 Andrea Andrea Ruba 1829 34 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
492 Christoba Christoba Rutzeil 10-7-1850 12 Anthonia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Gabriel Ruiz
493 Nicolasa Nicolasa Rutzeil 1813 50 Juana Emancipatie (1-7-1863) Aruba Gabriel Ruiz
494 Maria Clowisa Maria Clowisa Seritu 1835 28 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
495 Maria Delfina Maria Delfina Sierbol 18-11-1843 19 Beatries Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jose Anselmo Figaroa
496 Marcelo Marcelo Sierbol 20-4-1862 1 Maria Delfina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jose Anselmo Figaroa
497 Beatris Beatries Sierbol Bediende 1821 42 Maria Farad Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Hendrik Kelly
498 Juan Cancion Juan Cancion Sifoe 1837 26 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Samuel da Costa Gomez Jr.
499 Balentien Balentien Simon 1827 36 Betsij Emancipatie (1-7-1863) Gouvernement
500 Maria Mathilda Maria Mathilda Simona 1835 28 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao de weduwe Gerard Marten Calvo
501 Magdalena Ignacia Magdalena Ignacia Slet 1838 25 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jan Nicolas van Houten en Carel van Houten
502 George George Sloot Landbouwer 1816 47 Anna Michij Emancipatie (1-7-1863) Aruba David Capriles jr.
503 Carolina Carolina Soliana 1832 31 Tina Emancipatie (1-7-1863) Gouvernement
504 Maria Lisetta Maria Lisette Stamper 1793 70 Catharina Emancipatie (1-7-1863) De executeur testamentair in den boedel van wijlen Jan van der Biest Croes, Borchard Specht Croes
505 Louisa Louisa Stamper 10-12-1855 7 Florentina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Maduro
506 Simona Simona Stamper 28-10-1859 3 Florentina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Maduro
507 Florentina Martina Florentina Stamper Bediende 1831 32 Maria Louisa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Maduro
508 Juan Gerard Juan Gerard Stamper Landbouwer 1829 34 Maria Louisa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Pieter Croes
509 Nicolaas Nicolaas Steenen Metselaar 1822 41 Anthonetje Emancipatie (1-7-1863) De boedel van wijlen Willem Specht
510 Louis Louis Stram Landbouwer 1817 46 Florentina Emancipatie (1-7-1863) De weduwe van wijlen Jean Anthonij Oduber
511 Willemina Willemina Struis Bediende 1788 75 Theresa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johanna C. Quant
512 Susanna Susanna Suarsel Bediende 1829 34 Maria Zebel Emancipatie (1-7-1863) Aruba Damita Suares
513 Arbolina Donicia Arbolina Monicia Suarsel 10-10-1856 6 Susanna Emancipatie (1-7-1863) Aruba Damita Suares
514 Maria Paulina Maria Paulina Suarsel 30-7-1854 8 Susanna Emancipatie (1-7-1863) Aruba Damita Suares
515 Mattea Mattea Suresa 1842 21 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Esther Moreno Suares
516 Andelij Seponie Andelie Sefronie Thiele Bediende 19-7-1847 15 Maria Ascencion Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Geraldina Thielen
517 Francisco Mortimer Francisco Mortimer Thiele 4-10-1852 10 Maria Ascencion Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Geraldina Thielen
518 Gustave Gustave Thiele Tuinarbeider 2-10-1849 13 Maria Ascencion Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Geraldina Thielen
519 Juan Antonio Juan Antonio Thiele Winkelier 1826 37 Narcissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Geraldina Thielen
520 Maria Rafaela Maria Rafaela Thiele Naaister 1824 39 Narcissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Geraldina Thielen
521 Narcisa Narcissa Thiele Kokkin 1806 57 Paulina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Geraldina Thielen
522 Juan Juan Trompetter Veldarbeider 1823 40 Juana Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Martin Tromp
523 Petrona Petrona Tulipan 1835 28 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Abigael Jacob Moreno
524 Pedro Mentor Pedro Mentor Ursula 1-8-1854 8 Johanna Leonora Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Jean Oduber
525 Willem Willem Ursula 29-10-1861 1 Johanna Leonora Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Jean Oduber
526 Johanna Leonora Johanna Leonora Ursula Bediende 1833 30 Rosina Ursula Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van Jean Oduber
527 Willem Willem Vampa 1830 33 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao P.F. de Haseth
528 Augustin Maxime Augustin Maxime Vapor 1851 12 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Mordechaij Henriquez Cadet
529 Dorothea Dorothea Vapor 1832 31 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Mordechaij Henriquez Cadet
530 Roset Roset Veldhoop 1837 26 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Martis Felix
531 Guillermo Guillermo Vogel Landbouwer 1815 48 Maria Gracia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jacobus de Lange
532 Juan Thomas Juan Thomas Vogel Landbouwer 1794 69 Maria Gracia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Cornelis Tromp
533 Betriaan Betriaan Vos Landbouwer 1843 20 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Clara Croes
534 Juan Juan Vos Landbouwer 1830 33 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Simon Anthonij Maduro
535 Maria Maria Vos 1797 66 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba De boedel van wijlen Hendrik Croes
536 Martijn Martijn Vos Landbouwer 1826 37 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Jan Lourens Croes
537 Martina Martina Vos Bediende 1828 35 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Clara Croes
538 Augustin Augustin Vries 22-10-1853 9 Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Clara Croes
539 Filemon Filemon Vries 7-8-1855 7 Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Clara Croes
540 Juillet Juillet Vries 8-3-1850 13 Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Clara Croes
541 Noberto Noberto Vries 24-8-1861 1 Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Clara Croes
542 Thomas Thomas Vries Landbouwer 21-11-1846 16 Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Anna Clara Croes
543 Andrea Caijetana Andrea Caijetana Wafer 1843 20 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Reneta Danies gehuwd met A.ij. de Pool
544 Juana Juana Wafer 1812 51 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Reneta Danies gehuwd met A.ij. de Pool
545 Hendrina Hendrina Water Bediende 1811 52 Catharina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Lampe
546 Juan van Nicolaas Juan Nicolaas Water Landbouwer 1835 28 Hendrietta Emancipatie (1-7-1863) Aruba Casper Theodorus Croes
547 George George Water Zeeman 1830 33 Hendrina Emancipatie (1-7-1863) De kinderen van wijlen David Capriles jr.
548 Lucas Lucas Water Landbouwer 18-10-1843 19 Hendrina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Lampe
549 Nobles Nobles Water Bomba 1828 35 Hendrina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
550 Willem Eduard Willem Edmund Water Landbouwer 5-2-1848 15 Hendrina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pieter Lampe
551 Carolina Rosalia Carolina Rosalia Weller Bediende 4-11-1847 15 Saniet Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
552 Jean Jaques Juan Jaques Weller Veld- of tuinarbeider 13-12-1843 19 Saniet Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
553 Christoffel Christoffel Wernet 10-11-1860 2 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
554 Clarissa Clarissa Wernet 15-7-1854 8 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
555 Florencia Ernestina Florencia Ernestina Wernet 7-11-1851 11 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
556 Garbiro Garbiro Wernet Veld- of tuinarbeider 17-9-1849 13 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
557 Johannes Andries Johannes Andries Wernet 4-2-1859 4 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
558 Rosalia Rosalie Wernet 27-12-1856 6 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
559 Johanna Hendrietta Johanna Hendrietta Wernet Waschvrouw 1811 52 Juana Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van wijlen Maria van Horkum (Gorcum)
560 Fannor Fannor Wernet 21-1-1852 11 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
561 Florentina Hiacintha Florentina Hijacintha Wernet Bediende 16-8-1844 18 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
562 Francisca Thomasina Francisca Thomasina Wernet Bediende 17-9-1847 15 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
563 Henrique Henrique Wernet 10-6-1860 3 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
564 Isabella Isabelle Wernet 8-7-1861 1 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
565 Jacobus Jacobus Wernet 25-7-1856 6 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
566 Josephina Josefina Wernet 11-9-1858 4 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
567 Juilliet Juillet Wernet Bediende 10-5-1850 13 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
568 Narcissa Narcissa Wernet Bediende 1827 36 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
569 Petronilia Francisca Petronilia Francisca Wernet Bediende 17-9-1845 17 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
570 Sarafina Eloiza Serafina Eloiza Wernet Bediende 1-12-1842 20 Maria Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
571 Petrona Petrona Wernet Bediende 1803 60 Maria Louisa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Pedro Joseph Frigerio
572 Generoso Geniroso Wernet 12-12-1854 8 Narcissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
573 Juan Juan Wernet 4-6-1860 3 Narcissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
574 Polidor Polidor Wernet 7-3-1853 10 Narcissa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
575 Carolina Carolina Wernet Bediende 1832 31 Petrona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
576 Juan Juan Wernet Veld- of tuinarbeider 1828 35 Petrona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
577 Maria Maria Wernet Bediende 1821 42 Petrona Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
578 Reina Reina Wernet 1826 37 Petrona Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van Gilles P. Werleman
579 Anna Anna Wernet 16-1-1851 12 Reina Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van Gilles Poppe Werleman
580 Cathalina Rosa Cathalina Rosa Wernet 11-9-1848 14 Reina Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van Gilles Poppe Werleman
581 Helena Helena Wernet 10-4-1858 5 Reina Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van Gilles Poppe Werleman
582 Juan Pedro Juan Pedro Wernet Veld- of tuinarbeider 2-6-1847 16 Reina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Andries Werleman
583 Pieter Pieter Wernet 17-4-1860 3 Reina Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van Gilles Poppe Werleman
584 Sarah Sarah Wernet 10-9-1856 6 Reina Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van Gilles Poppe Werleman
585 Simon Simon Wernet 20-11-1853 9 Reina Emancipatie (1-7-1863) De erfgenamen van Gilles Poppe Werleman
586 Benita Benita Wester Bediende 2-4-1848 15 Clementina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
587 Claudio Osbaldo Claudio Osbaldo Wester Landbouwer 30-10-1840 22 Clementina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
588 Ferdinand Angela Ferdinand Angela Wester Landbouwer 2-10-1845 17 Clementina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
589 Neron Neron Wester 1-11-1857 5 Clementina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
590 Victoria Victoria Wester 29-1-1855 8 Clementina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
591 Zenon Zenon Wester 24-8-1861 1 Clementina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
592 Plaisier Clementina Wester Kokkin 1813 50 Maria Martha Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
593 Abad Abad Wild 4-12-1856 6 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Eugenio Gallardo Scholten
594 Calixta Calixta Wild 14-10-1853 9 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Eugenio Gerardo Scholten
595 Emanuel Emanuel Wild Landbouwer 1-1-1843 20 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba De kinderen van wijlen Jan Daniel Oduber
596 Lucia Lucia Wild 11-9-1861 1 Carolina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Eugenio Gallardo Scholten
597 Carolina Carolina Wild Verkoopster 1824 39 Lucia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Eugenio Gerardo Scholten
598 Juan Juan Wild Landbouwer 1816 47 Lucia Emancipatie (1-7-1863) Aruba Johannes Michael Eman
599 Leonora Leonora Wino 1829 34 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
600 Leander Leander Wolter Bediende 9-10-1847 15 Angelista Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
601 Livina Elinor Livinia Elinor Wolter Bediende 12-11-1842 20 Angelista Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
602 Maria Adelicia Maria Adelicia Wolter 1-11-1861 1 Livinia Elinor Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
603 Angelista Angelista Wolter Verkoopster 1811 52 Maria Theresa Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
604 Juana Juana Ystra 1820 43 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Nelia Agatha Ponne
605 Venus Venus Ystra 1839 24 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Nelia Agatha Ponne
606 Cleantis Cleantis Zagaria 1837 26 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao A.D. Jesurun
607 Carolus Barromeo Carolus Barromeo Zucu 1838 25 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
608 Dorothea Victoria Dorothea Victoria Zucu 1846 17 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
609 Maria Catharina Maria Catharina Zucu 1846 17 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
610 Simon Simon Zucu 1843 20 Emancipatie (01-07-1863) Curaçao Jacob Abraham Jesurun
611 Abelardo Mattheus Abelardo Mattheus Zwaan Landbouwer 21-9-1841 21 Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
612 David David Zwaan Landbouwer 6-12-1843 19 Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
613 Jonathan Jonathan Zwaan Landbouwer 1843 20 Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes
614 Zander Cresens Zander Cresens Zwaan Landbouwer 1839 24 Martina Emancipatie (1-7-1863) Aruba Maria Elizabeth Oduber geboren Croes

Meer informatie over deze database / Help


coleccion.aw - Hét portaal voor het documentair en audivisueel erfgoed van Aruba
Deze website/database is een samenwerking tussen Archivo Nacional Aruba, Biblioteca Nacional Aruba en UNOCA.
Voor vragen over deze database: neem contact op.